Fotot/ “Babi sytë tek ndeshja”, kur Emili Ratajkovski të vë në siklet para fëmijës…

SHPËRNDAJE

Emili Rajtakovski është padiskutim një nga modelet që tërheq më shumë vëmendje me fizikun e saj mahnitës.

5925546-6366527-image-m-36_1541673799124

Kështu ka ndodhur edhe në një ndeshje basketbolli ku bukuroshja kishte shkuar për të parë skuadrën e “Lakers”. Por në tribunën “Staples” në Los Anxhelos, ylli i “Blurres Lines” ishte ngritur në këmbë për të bërë një “selfie” ka tërhequr vëmendjen e një tifozi pas saj.

emily-ratajkowski-bikini-20030668

Një baba i shoqëruar nga djali i tij dhe duke parë pozicionin e bukuroshes u fokusua për të parë linjat e saj. Ndërsa djali i tij duket në foto që shikon babain e tij me një buzëqeshje që tregon shumë.

5925368-6366527-Eyes_front_But_it_was_business_as_usual_as_Emily_settled_into_he-a-29_15416768309595925544-6366527-image-a-72_15416746895235926230-6366527-Strike_a_pose_The_model_flashed_her_incredible_abs_while_posing_-a-116_1541682925787 5920770-6366527-Walk_this_way_The_striking_brunette_flashed_her_taut_stomach_in_-a-17_15416893375115925358-6366527-Look_away_son_Emily_appeared_oblivious_to_the_eyes_trained_on_he-a-28_1541676830956 62170003800_model-emily-ohara-ratajkowski-puts-busty-display-plunging-white-bikini7irk9t-l-610x610-swimwear-emilyratajkowski-orange-model-bikini-bikinibottomsEmily-Ratajkowski-Bikini-Instagram-July-1-20164F4FB93700000578-0-image-a-2_1534978082969emily-ratajkowski-in-bikini-social-media-06-21-2018-1184818d18eed24d8e70e6b7c3d597e2dEmily-Ratajkowski-Bikini-Picturesemily-ratajkowski-in-bikini-for-amore-sorvete-collection_5

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.