FOTOT/ Aksident në Tiranë-Durrës, përplasen 5 automjete. Mes tyre, autobusi me pushues nga Kosova

SHPËRNDAJE

Aksident ne autostraden Tirane-Durres. Gazetari i “Panorama” raporton se pese automjete jane pershire ne nje aksident paraditen e sotme ne kete zone.

Mes automjeteve, ne aksident eshte perfshire edhe nje autobus me shtetas te Kosoves, te cilet vinin ne Durres per plazh.

1

Policia ben me dije per “Panorama”, se mjetet jane perfshire njera pas tjetres ne aksident e per pasoje eshte bllokuar edhe trafiku, duke lene ne pritje shume automjete.

Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe po heton per shkakun e aksidentit, qe per fat nuk shenoi persona te lenduar, por vetem demtime te automjeteve. 2

1 2

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.