FOTOT/ Aksident në Himarë, makina del nga rruga, shoferi pa ndienja mbi timon

SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Himarë pasditen e sotme, në Qeparo, ku një person ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj ka siguruar për “BalkanWeb” pamjet ku shoferi ndodhet i bllokuar brenda në mjet dhe nuk reagon. Ai është gjetur nga njerëzit e rastësishëm.Balkanweb

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakZgjedhjet lokale/ Kryemadhi: Opozita me kandidatë të përbashkët. Ka edhe një paralajmërim
Artikulli tjetërZGJIDHJA solidarizohet me gazetaren Lala: Shefi i Rilindjes derdh helm kundër medias

S'KA KOMENTE

Comments are closed.