Foto/ Parada e deputeteve, nën çadër dhe mbi taka shikoni si shkojnë në Kuvend

SHPËRNDAJE

Sot në Kuvend u zhvilluar një seancë maratonë ku të 140 deputetët e zgjedhur të Shqipërisë mbajntën fjalën e tyre.

Por, nga ana tjetër aparati i fotografit Agim Rama, këtë mëngjes është drejtuar nga zonjat deputete të cilat kanë rënë në sy edhe këtë herë me veshjet e tyre.

Nën çadër dhe mbi taka, zonjat e kuvendit kanë parakaluar një nga një për të hyrë në ambientet e brendshme të godinës.

21463038_1971810313084987_7755240810794668303_n 21731272_1972087043057314_8704287411249859007_n 21462406_1971811569751528_2134695589167284841_n Duma Elisa Spiropali kushi Nora Malaj socialistet

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakHoroskopi i datës 13 Shtator 2017
Artikulli tjetërLexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

2 KOMENTET

  1. Se mos e kane mendjen te zgjedhin telashet e popullit. Mallkuar qofshin! Per vete jetoj ne Norvegji dhe shpesh me ka rene rasti te shoh deputetet e parlamenti Norvegjez dhe nuk kan ndonje ndryshim me cdo qytetare te thjeshte, kurse keto rruspija hiqen sikur shkojn ne pasarela mode.

  2. 90% dhjam. Shpenzoni me shume per proteine dhe me pak per basme, do dukeni me mire. Megjithate, keshtu e perfaqesoni me sakte Shqiperine.

Comments are closed.