FOTOLAJM/ Vizita e John Kerry-t, ja si është boshatisur Tirana

| 9:03
SHPËRNDAJE
 

Tirana është thuajse e boshatisur ditën e sotme, që përkon me vizitën e Sekretarit amerikan të Shtetit, John Kerry.

12669746_10208629373197551_1366035782_o Fotot e shkrepura nga gazetari Aristir Lumezi tregojnë rrugët e boshatisura, ndalimin e qarkullimit në disa akse dhe shumë pak qytetarë që kanë dalë në rrugët e qytetit.

12751682_10208629375317604_89129495_o 12666334_10208629374077573_1570023196_n 12380815_10208629373877568_1203374180_o 12722555_10208629373477558_1191506905_o

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.