FOTOLAJM/ Tre pacientë të tjerë të dyshuar në spitalin Infektiv në Tiranë, ja pamjet

| 14:48
SHPËRNDAJE
 

infektiv 25 mars dyshuar2

Ka shkuar në 3 numri i personave të dyshuar të infektuar me koronavirus që janë paraqitur në spitalin Infektiv këtë të mërkurë.

Siç shihet në fotot e LSA, tre persona kanë hyrë në repartin e Infektivit.

Nuk ka të dhëna për gjendjen e tyre.

harta, koronavrusi, data 25 mars

Sipas raportimit sot nga ministria e Shëndetësisë, në total numri i të prekurve në vendin tonë ka shkuar në 146, ku 23 raste të reja janë konfirmuar në 24 orët e fundit. Qyteti më i goditur nga virusi i rrezikshëm është Tirana.

infektiv 25 mars dyshuar1 infektiv 25 mars dyshuar3

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.