FOTOLAJM/ Të frikësuar nga koronavirusi, qytetarët zgjedhin maskat si mbrojtje. Ja ç’ndodh nëpër Tiranë

| 11:37
SHPËRNDAJE

Edhe pse deri tani Shqipëria nuk ka asnjë rast të të prekurve nga koronavirusi, frika nga infektimi ka pushtuar popullsine.

Ekspertet dhe OBSH keshillojne perdorimin e maskave vetem ne raste te caktuara, kur personi eshte i infektuar, ose kur kujdeseni per te infektuar, por shume qytetare po shfaqen me maska neper rruge, si shenje parandalimi.

Shihni ne kete galeri fotosh se si qytetare te moshave te ndryshme shfaqen me maska ne stacione urbani, urbane, apo edhe rruge.

maska tirane10 maska tirane9 maska tirane8 maska tirane7 maska tirane5 maska tirane6 maska tirane4 maska tirane3 maska tirane2 maska tirane1 maska tirane

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.