FOTOLAJM/ Sylvinho iu ka “vjedhur” zemrat shqiptarëve, në stadium shfaqet flamuri i Brazilit

Nov 20, 2023 | 20:44
SHPËRNDAJE

Silvinj0 padyshim që iu ka vjedhur zemrat të gjithë shqiptarëve duke bërë të mundur që Kombëtarja jonë të kualifikohet në Europian për herë të dytë në histori.MixCollage-20-Nov-2023-08-34-PM-9429

Në tribuna është shfaqur edhe një flamur brazilian për nder të trajnerit të Shqipërisë.

Sonte është një festë e madhe për gjithë vendin dhe kuqezinjtë e Silvinjos do të kërkojnë ta mbyllin në vendin e parë në grupe.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura