VIDEOLAJM/ Rama me Zahon në tribunën e “Kukësi Arena”, shikoni momentin kur shkrep selfie me djalin e tij të vogël

Apr 23, 2022 | 20:01
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë sot në ceremoninë e përurimit të stadiumit të rë të qytetit verilindor “Kukësi Arena”. Përveç ministrave që e shoqëronin, Spiropali dhe Evis Kushi kreu i qeverisë shqiptare ka pasur në krah të tij, djalin e vogël Zaho.


Rama shfaqet me Zahon në tribunën e stadiumit, ku herë pas herë shkrep edhe ndonjë selfie.

Në këtë ceremoni, me muzikë dhe aktiviteteve të tjera marrin pjesë drejtuesit sportivë, kryeministri Rama si dhe politikanë të tjerë të pranishëm.

rama zaho kukesi arena

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura