FOTOLAJM/ Prishja e teatrit, Andi Lila del në shesh për të protestuar

| 18:23
SHPËRNDAJE

Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, futbollisti i Tiranës, Andi Lila, i cili mban njëkohësisht edhe postim e kryetarit të Sindikatës së Futbollistave Shqiptare, shprehu keqardhjen e madhe për prishjen e Teatrit Kombëtar. Kavajasi e cilësoi këtë veprim si një tragjedi, ku sipas tij, artistët u fyen u rrahën dhe u arrestuan.

Andi Lila

Futbollisti nuk është mjaftuar vetëm me postimin e tij në rrjetet sociale, teksa në orën 16:30, ka dalë në shesh për të protestuar kundër prishjes së teatrit. “Panorama Sport” ka arritur të sigurojë një foto të Andi Lilës në protestën e ditës së sotme.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.