FOTOLAJM/ Orët e fundit para ‘mbylljes’ totale, njerëzit nxitojnë të blejnë, disa të tjerë… Ja si dukej Tirana sot paradite

| 12:47
SHPËRNDAJE

Njoftimi nga kryeminstri Rama dhe Policia e Shtetit se sot pas orës 13:00 deri të hënën në orën 5 të mëngjesit gjithçka në Shqipëri do jetë e mbyllur e nuk do lejohet asnjë lëvizje, i ka nxitur qytetarët të bëjnë blerjet e fundit duke u dyndyr në markete e dyqane fruta perimesh.

Nga një vëzhgim në rrugët e qytetit, siç tregojnë fotot më poshtë të shkrepura nga LSA, qytetarë të shumtë kanë shfrytëzuar orarin e lëvizjes së lirë edhe duke bërë xhiro për të shijuar motin e ngrohtë.

Ja pamjet si dukej Tirana spt paradite:

korona tr1 korona tr2 koronatr3 koronatr4 koronatr5 koronatr6 koronatr7 koronatr8 koronatr9 koronatr10 koronatr11 koronatr12 koronatr13 koronatr14 koronatr15 koronatr16 koronatr17 koronatr18 koronatr19 koronatr20

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.