FOTOLAJM/ Nendim Bajrami zyrtarisht kuqezi, mesfushori shqiptar pozon me…

Mar 21, 2021 | 22:15
SHPËRNDAJE

Nuk ka më dyshime, Nendim Bajrami është zyrtarisht kuqezi. Futbollisti 22-vjeçar është pajisur me pasaportën shqiptare, teksa është bashkuar me Kombëtaren, në Barcelonë, ku Shqipëria do të përgatitet për sfidën eliminatore të Botërorit.

Bajrami logo

“Panorama Sport” ka arritur të sigurojë një foto të Bajramit teksa shfaqet duke mbajtur në dorë pasaportën shqiptare, i shoqëruar nga të afërmit e tij. Vlen të theksohet se Bajrami është 22-vjeç,  ka lindur në Tetovë dhe është pjesë e Empolit në Serinë B.

PANORAMSPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/