FOTOLAJM/ Ja sa protestues kanë bllokuar autostradën në Vorë

SHPËRNDAJE

Ashtu si pritej dhe sic ishte paralajmeruar, opozita ka bllokuar sot kater akset kryesore ne vend.

Protesta ne Vore

Protesta ne Vore

Protestues te shumte jane bashkuar sot ne thirrjen e opozites dhe kane bllokuar levizjen e automjeteve.

Fotoja qe shihni eshte shkrepur ne Vore, nje pamje nga lart, ku mund te shihni protestuesit qe kane bllokuar te dyja anet e autostrades.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.