FOTOLAJM/ Dy orë takim dhe porosi, Rama del nga mbledhja me Ruçin, Veliaj i hipën biçikletës…

| 19:01
SHPËRNDAJE
 

Organizimi i fushatës dhe zgjedhjeve të 25 prillit, date e dekretuar tashme nga kreu i shtetit, ka qene ne qender te takimit qe kryeministri Edi Rama zhvilloi sot ne seline e PS me drejtuesit politikë të qarqeve.

Ne nje mbledhje qe zgjati rreth 2 ore, Rama dha porosi te prera, per angazhim te plote ne kete fushate, per fokusimin te shqetesimet e njerezve dhe per vleresim te detajuar te performances se drejtuesve te PS.

Ne mbyllje te takimit, pjesemarresit kane dale nga selia, kush vec, e kush ne shoqeri.

Kreu i Bashkise se Tiranes, Veliaj, ka preferuar edhe kete radhe te jete sportiv, duke i hipur bicikletes e duke u larguar keshtu nga selia socialiste.

Kreu i qeverise Rama ka dale ne shoqerine e kreut te Parlamentit Gramoz Ruci, ne fillim serioze te dy, e me tej, jane fotografuar te qeshur.

Kreu i grupit parlamentar te PS-se, Balla, ka qene ne shoqerine e deputetit Gjiknuri, nderkohe qe ministrja per Marredheniet me Parlamentitn, ka dale vetem.

PSmbledhje (9) PSmbledhje (8) PSmbledhje (7) PSmbledhje (6) PSmbledhje (5) PSmbledhje (4) PSmbledhje (2) PSmbledhje (1) 127133f3-4516-4fd0-bb5e-bf0a4dd50cd4

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.