FOTOLAJM/ Drejton Kukësin, por interesohet për Partizanin. Shikoni çfarë bën Duro në ndeshjen ndaj Lushnjës

| 23:50
SHPËRNDAJE
 

Kukësi mposhti ditën e djeshme Lushnjën, duke siguruar kështu kalimin në raundin tjetër të Kupës së Shqipërisë.DURO

Duro, pasi Kukësi dyfishon shifrat, shkon te delegati i ndeshjes, Alban Tafaj, dhe e pyet për rezultatin e Partizanit.

E humbet për pak çaste vëmendjen nga ndeshja.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.