FOTOLAJM/ Çfarë nuk u pa në media në takimin për 100-vjetorin e marrëdhënieve diplomatike me SHBA, marrin pjesë Meta, Basha dhe deputetët e PD

Jul 28, 2022 | 12:10
SHPËRNDAJE

Në takimin e organizuar me rastin e shënjimit të 100-vjetorit të rivendosjes së marrëdhënieve diplomatike SHBA-Shqipëri, kanë qenë të pranishëm edhe ish- Presidenti Ilir Meta, aktualisht kryetari i Partisë së Lirisë, ish kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, kreu i grupit parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj.

Po ashtu në takim ishin edhe deputetët e PD, Jorida Tabaku dhe Dhurata Çupi. Në foto shihet dhe kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu, Monika Kryemadhi, Edmond Haxhinasto si dhe ish presidenti Bamir Topi.

Siç shihet, në kete takim mungojne deputetet perfaqesues te Rithemelimit.

opozita ne takimin per 100 vjetorin opozita takim

44243213-3e02-4a2d-9c98-082524eff558 dbc63149-cbe7-4181-a83b-9b8f5542220b 82576206-be03-4b58-a768-f7f8b783b3d7 d4d02f57-fbd8-4373-adb8-0a7d9f8683e0 fc9593b9-caba-4684-a3aa-b1aecc1f9dd2 b71e2241-d50c-440c-ac71-bb341168705a

© Panorama.al

Te lidhura