FOTOT/ Aksident në Durrës-Tiranë, makina përmbys në mes të rrugës

SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur mengjesin e sotem ne aksin Durres-Tirane, ne afersi te Sukthit.

Nje makine ka perfunduar e kthyer permbys ne mes te rruges, nderkohe qe nga fotot e shkrepura nga LSA duken disa persona qe kane dale jashte saj dhe po mundohen ta shtyjne.

Nuk ka ende te dhena nese ka pasur persona te lenduar nga aksidenti.

aksident sukth lsa aksident sukth lsa2 aksident sukth lsa3 aksident sukth lsa4

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.