Fotoja e Stresit që po bën xhiron e rrjetit, ja arsyeja

SHPËRNDAJE

Reperi shqiptar Stresi e ka deklaruar publikisht se është përdorues i lëndëve narkotike. Madje kujtojmë se muaj më parë ai përfundoi në prangat e policisë pasi u kap duke konsumuar lëndë narkotike së bashku me miqtë e tij.

stresi

Gjithashtu ai ka publikuar në rrjetet sociale fotografi apo video me lëndë narkotike.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/fotoja-e-stresit-qe-po-ben-xhiron-e-rrjetit-ja-arsyeja/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakSkriniar “bën me zemër” Interin, refuzon rinovimin e kontratës dhe kërkon…
Artikulli tjetërVideo që bëri xhiron e uebit/ Ndahet nga e dashura, futbollisti shkatërron shtëpinë... klubi e dënon

S'KA KOMENTE

Comments are closed.