FOTO/ Xherdan Shaqiri me pushime në jahtin luksoz, i rrethuar nga femra seksi, por ajo që bie në sy…

| 17:10
SHPËRNDAJE
 

Për futbollistin nga Kosova, Xherdan Shaqirin, kanë nisur pushimet, ndërsa ai është fotografuar në një jaht luksoz me miqtë në Detin Mesdhe afër Formentera.

28-vjeçari duket se ka “harruar” të vendosë kremin mbrojtës, pasi trupi i tij është aq i kuq për shkak të djegies nga rrezet e diellit, sa mund të gabosh të mendosh se ka veshur fanellën e Liverpool-it.

Futbollisti shihet teksa argëtohet me miqtë, i rrethuar nga femra seksi, të cilat duke se e kanë përqëndruar të gjithë vëmendjen tek ai.

yutuyguj rtdtuy jyguyuguyj hgh

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.