FOTO/ Ulur mbi tavolinë dhe këmbët mbi karrige, Nora Istrefi shfaqet provokuese

| 19:04
SHPËRNDAJE
 

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të njohura në tregun tonë muzikor, ndërsa është komentuar shumë jo vetëm për punë e saj, por edhe për jetën private, kjo pas ndarjes nga Robert Berisha.

Këngëtarja është mjaft e ndjekur edhe në Instagram, ku nuk heziton të postojë foto duke ekspozuar format e saj trupore.

nora istrefi

E veshur me një xhaketë të zezë, ajo është shfaqur mjaft provokuese në foton e fundit të postuar në Instagram, teksa ekspozon këmbët e gjata.

nora

nora-istrefi nora istrefi

nora-7-600x360

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.