FOTO/ U nda nga nga bashkëshortja para një viti, ish-sulmuesi i Junajtid ka gjetur dashurinë e re

Jan 18, 2022 | 16:56
SHPËRNDAJE

Në vitin 2021, Çiçarito Hernandez u nda nga e dashura e tij historike, me të cilën kishte sjellë në jetë dy fëmijë.

pjimage - 2022-01-18T164654.159

Por, sulmuesi meksikan, që tashmë luan për LA Galaksi, ka gjetur menjëherë ngushëllim dhe sipas mediave amerikane, e dashura e re është Nikolë MekPerson.

Format e Nikolës janë marramendëse dhe kjo duket edhe nga fotot e publikuara në llogarinë e saj në “Instagram”.

dasgafsdhg

usduuasd

jhshajhajksd

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura