FOTO/ Trajneri i Italisë tundohet nga Ilda Bejleri! Kapet në një moment të sikletshëm

SHPËRNDAJE

Një foto e kapur ndoshta në momentin e “gabuar”, është bërë virale në rrjetet sociale.

Në foto shikohet gazetarja e “Supersport”, Ilda Bejleri, e cila po interviston trajnerin e Italisë, Gian Piero Ventura.

Sikundër shikohet nga fotoja, ky i fundit mesa duket nuk e ka pasur mëndjen te pyetja e gazetares bukuroshe, por diku tjetër…

Lajmin e plote e lexoni në Panorama Plus

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/foto-trajneri-i-italise-tundohet-nga-ilda-bejleri-kapet-ne-nje-moment-te-sikletshem/

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"50% shqiptarëve po marrin në konsideratë të largohen nga vendi"
Artikulli tjetërDetaje/E vërteta e ndalimit të Ndocajt në Durrës dhe nisja e tij drejt Italisë

3 KOMENTET

 1. Na lodhet koken me kete Ilda Bejlereshen. Krijoni figura mediatike kot, vec per ca lajme pa vlere. Nuk eshte edhe ndonje bukuri e rralle, duket me shume si gerdalle -me thene te drejten. Hunde e buze te perveshura gjithe kohen

 2. Ka te drejte " ana " na e shpifet me te vertete .
  Ajo çdo gje mund te jete por "bukuroshe " JOOOOOOO
  Te mos vishet si "KOKETE " nuk ja hedh syte asnje.

 3. E ke gabim "Ana"!
  Ilda eshte shume me shume se ç'fare shikon Ventura!
  Ventura nuk e di ku e ka karroten e tij dhe per kete po e kerkon atje ku nuk e gjen dot!
  Ilda duhet te perdori pak me shume make-up qe te duket edhe me shume se çfare eshte!

Comments are closed.