FOTO/ Trajneri i Italisë tundohet nga Ilda Bejleri! Kapet në një moment të sikletshëm

SHPËRNDAJE

Një foto e kapur ndoshta në momentin e “gabuar”, është bërë virale në rrjetet sociale.

Në foto shikohet gazetarja e “Supersport”, Ilda Bejleri, e cila po interviston trajnerin e Italisë, Gian Piero Ventura.

Sikundër shikohet nga fotoja, ky i fundit mesa duket nuk e ka pasur mëndjen te pyetja e gazetares bukuroshe, por diku tjetër…

Lajmin e plote e lexoni në Panorama Plus

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/foto-trajneri-i-italise-tundohet-nga-ilda-bejleri-kapet-ne-nje-moment-te-sikletshem/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"50% shqiptarëve po marrin në konsideratë të largohen nga vendi"
Artikulli tjetërDetaje/E vërteta e ndalimit të Ndocajt në Durrës dhe nisja e tij drejt Italisë

3 KOMENTET

Comments are closed.