FOTO/ “Sytë dhe zemrën tek ju”, zbuloni koreografinë e veçantë të Tifozave Kuq e Zi në stadiumin “Air Albania”

Mar 28, 2021 | 14:21
SHPËRNDAJE

Në kohën e pandemisë globale të koronavirusit, pothuaj të gjitha shtetet kanë ndaluar hyrjen e tifozave nëpër stadiume, dhe për këtë gjë në sfidën ku Kombëtarja shqiptare do të luajë ndaj Anglisë, në fushatën Kualifikuese të Botërorit “Katar 2022”, tifogrupi “Tifozat Kuq e Zi” kanë krijuar një koreografi në tribunën pas porte të stadiumit “AIR Albania”.

KUQ E ZI

Tifogrupi i njohur i Kombëtares shqiptare, kanë krijuar një koreografi dhe mbishkrimi është “Sytë dhe zemrën tek ju”. Vlen të theksohet se Shqipëria do të sfidojë kombëtaren britanike me fillim nga ora 18:00.

KUQ

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/