FOTO/ Stërvitje në kushte ekstreme, futbollistët e Kombëtares i mbulon dëbora

Dec 21, 2021 | 19:01
SHPËRNDAJE

Stërvitja e fundit e Boluspor nuk ka qenë në kushtet optimale. Në Turqi dëbora ka mbuluar gjithçka, por kjo nuk i ka penguar klubet e futbollit të vazhdojnë stërvitjen.

roshi2

Boluspor, skuadër ku aktivizohen disa futbollistë të kombëtares ka zhvilluar stërvitjen në kushte ekstreme. Në foto duken dhe Odishe Roshi dhe Gentian Selmani, që mesa duket nuk po e shijojnë këtë moment. Selami ka postuar dhe në Instagram një foto nga seanca ku shkruhet: -3 gradë celcius.

Fundi i vitit po afron por futbolli ende nuk ka filluar festat.

roshi

selmani

selmani

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura