FOTO/ Sofia Valeri, një tifoze seksi për kombëtaren italiane

Jun 22, 2021 | 23:03
SHPËRNDAJE

Italia po zhvillon një Kampionat Europian të jashtëzakonshëm, duke siguruar kalimin e grupit me 3 fitore dhe pa pësuar asnjë gol.

Sofia Valleri foto got

Por përveç spektaklit që “Axurrët” po japin në fushë, jashtë saj vijojnë të tërheqin vëmendje tifozet bukuroshe, të cilat mbështesin skuadrën e Roberto Mançinit.

Sofia Vareli italia

Një prej tyre është edhe Sofia Valeri. Modelja, teksa shijon Europianin, nuk ndalet në rrjetet sociale, duke postuar fotot “të nxehta”.

Sofia Valeri Valeri Sofia Italia Valeri Sofia

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura