FOTO/ Si po ruhet në spital pas atentatit prokurori Ndoja, kush e vizitoi sot

| 14:54
SHPËRNDAJE

rumi

Prokurori Arjan Ndoja, ndodhet në spitalin e Durrësit pas atentatit të një dite më parë ku mbeti i plagosur me dy personat e tjerë që ishte në makinë dhe paraditen e kësaj të shtune ka lënë ambientet e reanimacionit për tu zhvendosur në repartin e ortopedisë.

DurrësLajm ka publikuar pamjet nga ambientet e brendshme të spitalit të Durrësit, ku po mbahet prokurori. Siç duket, dhoma ku po mbahet Ndoja mbahet nën mbikqyrje të rreptë policore.

Ndërkohë mësohet se Ndoja që është vizituar edhe nga familjarët, të afërmit dhe kolegët.

dhoma dhoma_1 dhoma_2

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.