FOTO/ Shkëlqeu përsëri në Premier Ligë, shihni notën dhe statistikat e Armando Brojës

Dec 15, 2021 | 23:47
SHPËRNDAJE

Armando Broja është rikthyer të jetë protagonist me ekipin e tij në Premier Ligë. Sulmuesi shënoi në barazimin e Sauthemptonit ndaj Kristal Palas me rezultatin 2-2.

broja

Një paraqitje shumë e mirë e shqiptarit, i cili shënoi me një super goditje nga jashtë zone. Me pikën e marrë në transfertë, Sauthempton ndodhet në vendin e 15 në kampionat me 17 pikë. Ndaj nuk është rastësi që portali i njohur SOFA SCORE i ka vendosur notën 7.3 sulmuesit shqiptar.

sofascore

Armando Broja vazdon të mahnisë në elitën e futbollit ervopian.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura