FOTO/ Pamje të rënda. Shihni si është vrarë i moshuari në Prezë. Ka mbetur mbi…

| 18:30
SHPËRNDAJE
 

Ky është momenti kur 71 vjeçari Abdullah Budlla është vrarë me armë zjarri pasditen e sotme në afërsi të fshatit Prezë në rrethinat e Tiranës.

Siç shihet nga fotoja e siguruar nga “Panorama”, viktima ka mbetur mbi një shtyllë betoni pasi është vrarë me armë zjarri për arsye ende të panjohura për policinë.

Fare pranë trupi të vitkimës ndodhet makina e tij.

VIKTIMA FUSHE PREZE

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.