FOTO/ Sensuale në vaskë, Demi Rose dhuron spektakël nga Ibiza

Sep 22, 2022 | 20:53
SHPËRNDAJE

Demi Roz mbetet gjithnjë në qendër të vëmendjes, duke qenë një prej modeleve më të pëlqyera në rrjetet sociale. Seksbomba nga Birmingami së fundmi ka menduar që t’i rrisë temperaturat me disa foto provokuese.

demi roz

27-vjeçarja në një prej postimeve të fundit në “Instagram” shfaqet duke u relaksuar në vaskë, postim që si gjithnjë ka marrë qindra mijëra pëlqime dhe komplimente.Demi Roz

 

Demi Roz njihet edhe si një tifoze e Realit të Madridit.

 

demi roz demi-rose-9 demi-rose-31 Demi Roz

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura