FOTO/ Ruçi gjen zgjidhjen në Kuvend, i heq internetin opozitës

SHPËRNDAJE

Pasi i ironizoi me batutën, “ju erdhi ora e Facebookut, vazhdoni në Facebook”, kreu i Kuvendit ka menduar të lërë pa lidhje interneti opozitën, e cila vazhdon fjalimet e saj live përmes FB, për gjithë shqiptarët e interesuar të shohin se cfarë ndodh ndërkohë që seanca është e ndërprerë.

wifi

Ne kete foto, mund te shihet lehtesisht se ne sallen e seances plenare eshte nderprere lidhja qe mundeson internet, nderkohe qe opozita e ka gjetur menyren per te vijuar me qendresen e saj.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakBraçe sulmon përsëri Dukën: Nuk është sharlatan Panuçi, por varrmihës Duka
Artikulli tjetërJepni shtëpi me qira dhe siguroni të ardhura nga jashtë? Tatimet japin njoftimin e rëndësishëm: Duhet të...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.