Foto/ Rikthimi në Superiore, Tirana prezanton fanellat e reja

SHPËRNDAJE

Tirana ka prezantuar ditën e sotme nëpërmjet rrjeteve sociale fanellat e reja të ekipit për edicionin 2018-2019. Në prezantim shfaqet fanella e parë dhe e dytë. Gjithashtu edhe portierët Moçka e Lika kanë pozuar për të prezantuar fanellat e tyre. Në setin fotografik marin pjesë Muça e Lika. Më poshtë fotot:

39310544_2115196612069783_8858400795670872064_o

.sgmocka1mockalika39397676_2115164718739639_3588614680987303936_omuca39441701_2115164425406335_299502715388559360_o39442622_2115164142073030_2616859595619958784_o39467228_2115164055406372_8522465852690268160_okarabeci

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.