FOTO/ Rikthehen Tifozat Kuq e Zi: Bashkimi bën fuqinë

SHPËRNDAJE

Tifozat Kuq e Zi, shënojnë ditën e sotme, rikthimin në stadiumet shqiptare, pas përplasjeve që patën me Federatën dhe Policinë, pas masave të rrepta që ushtroheshin ndaj tyre në stadiumet brenda vendit.

tifozat kuq e zi bashkimi ben fuqine

Në momentin e këndimit të himneve, TKZ shpalosën edhe një banderolë të madhe, ku paraqitej logo e Besëlidhjes së Lezhës në historinë shqiptare, e vitit 1444, dhe shoqëruar me shkrimin: “Bashkimi bën fuqinë.”

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFOTO/ “Kam nevojë për një të dashur”, ish-lojtari i Partizanit “shpërthen” në Krujë…
Artikulli tjetërSulmohet me thikë kandidati për President

S'KA KOMENTE

Comments are closed.