FOTO/ Rihana më seksi se kurrë. Guxon dhe tregon format e saj të kolme për Ditën e Shën Valentinit

| 17:46
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Rihanna nuk zhgënjen kurrë me pozat e saj.

Ajo është shfaqur më sensuale se kurrë në rrjete sociale, duke reklamuar linjën e saj të re të të brendshmeve, për ditën e Shën Valentinit.

Në pozat erotike, ylli i Barbados, me guxim e sensualitet, tregon format e saj të kolme.

095332738-cfd0c205-3196-4d86-90ed-b52ddabb6992 095332806-9549849e-2736-4e67-819a-7af646fef5bf 095332861-1cc717ce-70f2-4745-b660-1d835ded2763 095332929-9244a3ea-e32d-4cc8-91a2-a46ca4276cdc 095332985-e2dd865f-834b-46ab-bd49-463a390ab599 095333052-47b1bcd3-9659-4696-9ea6-66f1558dc90a

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.