FOTO/ Reme Lala në Parlament me çantë Chanel dhe këpucë Loubotin

SHPËRNDAJE

Reme Lala, deputetja e Grupit Parlamentar të PDIU-së, e cila u largua pak muaj më parë nga ai grup për t’u bashkuar me socialistët, ditën e parë të Parlamentit pas pushimeve u shfaq me një veshje super luksoze. Me linja të holla dhe një portret të këndshëm, duhet thënë se Reme duket bukur me çdolloj veshjeje.

reme lala

Të plotë e lexoni në:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/reme-lala-ne-parlament-me-cante-chanel-dhe-kepuce-loubotin/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.