FOTO/ Rama nuk e duron, mbyll veshët kur nis fjalën Kryemadhi

SHPËRNDAJE

Kryeministri i vendit Edi Rama ka zgjedhur të imitojë ambasadorin e SHBA-ve, Donald Lu gjatë seancës së sotme, me veprimin që ka bërë sapo ka nisur të flasë kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi.
Ndërsa Lu, refuzoi një ditë më parë të dëgjonte fjalën e Gramoz Ruçit nëKuvend dhe hoqi kufjet, Rama mbylli veshët për të mos dëgjuar Monika Kryemadhin.

rama-mbyll-veshet-flet-kryemadhiKryeministri, siç duket edhe në fotot e siguruara nga BalkanWeb është parë të vërë kufjet (ndoshta ka dëgjuar muzikë) sapo zonja Kryemadhi nisi kritikat ndaj qeverisë.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak“Rregullo marrëdhëniet me Evropën, po na kthyen në Shqipëri gjej vend e futu’, shikoni si reagon Rama ndaj qytetarit
Artikulli tjetërQytetari i 'sulet' Ramës: Ke zhgënjyer shumë, të pamë me Metën President, Lulin e Saliun...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.