Foto që i tregonte barkun e rrumbullakosur, flet Armina: Kemi dasmë…

SHPËRNDAJE

Prej ditës së djeshme në rrjetet sociale e mediet online po qarkullon një foto e blogeres Armina Mevlani e cila duket me barkun e rrumbullakosur.

Menjëherë shtypi rozë, nisi të aludonte rreth një shtatzënie të mundshme por jo, Armina nuk është shtatzënë.

Lajmin e ka konfirmuar vetë ajo për dielli online ndërsa ka pohuar se do bëjë dasmë më parë duke paralajmëruar kështu se së shpejti ajo dhe Shkëlzen Berisha do mbajnë ceremoninë e celebrimit.

“Ndoshta pozicioni i fotos, ndoshta edhe darka që kisha ngrënë kanë ndikuar që fotoja të duket e tillë. Fillimisht do të bëj dasmën, pastaj një fëmijë”, ka thënë Armina.

d6d5e2b0f20a0e2b84b2e1eee9ea10ac_L 27043523_747469972118496_1337899717_n

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakBatutat/ Rama merr timonin vetëm: Hë nga ta çoj, majtas apo djathtas...
Artikulli tjetërVeliaj: 2018-ta do të jetë viti i një revolucioni të gjelbër për Tiranën, 82 mijë pemë të mbjella deri tani

1 KOMENT

Comments are closed.