FOTO/ Pushime në Maldive, gazetarja italiane vazhdon të mahnisë fansat me linjat e saj

| 11:13
SHPËRNDAJE

Kampionatet ndaluan për dy javë dhe e gjithë vëmendja u kthye nga kombëtaret. Kështu që gazetarja italiane, Dileta Leota mbeti pa punë dhe zgjodhi që të kalojë kohën e lirë në Maldive, larg klimës së ftohtë të Italisë, momentalisht.

dileta

Gazetarja seksi ka shjiuar detin dhe rërën e Maldiveve dhe nuk ka nguruar të ndaj me fansat e saj disa foto.

dielta

Dileta Leota konsiderohet në Itali si një ndër femrat e ekranit më seksi dhe tërheq jo pak vëmendjen e mediave rozë.

deiletaaaa deilatfff dileta 1

Diletafoto

DILETA

/PANORAMASPORT.AL/

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.