FOTO/ Pushime luksoze për Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez

| 17:51
SHPËRNDAJE
 

Pushime luksoze për Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez. Futbollisti dhe modelja po kalojnë pushimet në Liguria në bordin e jahtit të tyre të ri.

Varka, një Azimut Grande shumë luksoze  me pesë kabina dhe shtatë banja, u ble nga CR7 muajt e fundit.

Shifra e investuar nga Portugezët është rreth 6 milion euro.

Çifti duket se po argëtohen së bashku me familjen, ndërsa Georgina Rodriguez nuk ka kursyer edhe veshjet luksoze që e bëjnë atë të duket edhe më seksi.

Cristiano-Ronaldo-Bugatti Georgina-Rodriguez-1200x630 Georgina-Rodriguez-abito-Fenty Georgina-Rodriguez-completo-Intimissimi Georgina-Rodriguez-e-Cristiano-Ronaldo Georgina-Rodriguez-e-Cristiano-Ronaldo-2 Georgina-Rodriguez-e-Cristiano-Ronaldo-3 Georgina-Rodriguez-e-Cristiano-Ronaldo-outfit-Fenty-e-Alessandro-Martorana

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.