FOTO/ Protagonist me Arsenalin, Lakazet i drejtohet në shqip Granit Xhakës: Vllau jem

Oct 1, 2022 | 18:59
SHPËRNDAJE

Granit Xhaka ishte protagonist në fitoren që Arsenali arriti në derbi përballë Totenhemit, duke realizuar golin e 3 me 1.

lakazet xhaka

Për mesfushorin shqiptar erdhën shumë lëvdata, pasi paraqitja e tij në ndeshje ishte fantastike.

Ish-sulmuesi i Arsenalit, Aleksandër Lakazet, ka zgjedhur që t’i drejtohet në shqip Xhakës, duke postuar një foto nga goli i tij dhe ku shkruan: “Vllau jem”.

WhatsApp Image 2022-10-01 at 6.46.51 PM

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura