FOTO/ Prej kohësh e mbanin të fshehtë, ish-sulmuesi i Interit zyrtarizon lidhjen me vajzën e Maradonës

Jul 27, 2021 | 14:51
SHPËRNDAJE

Ish-sulmuesi i Interi, Daniel Osvaldo ka zyrtarizuar lidhjen me vajzën e legjendës argjentinase, Diego Maradona, Xhiana Maradona.

osvaldo-e-icardi

35-vjeçari me një karrierë të gjatë në Serinë A me disa skuadra si Juve, Inter, Roma, Fiorentina e Atalanta tashmë i shkëputur nga futbolli ka filluar karrierën e muzikës dhe është solist në bandën e tij të rokut ‘’Barri Viejo’’.

ii

Çifti është njohur në vitin 2015, por ka hezituar ta bëjnë zyrtare, teksa vetë Osvaldo ka shpërndarë një foto me vajzën e Maradonës në llogarinë e tij duke i shkruar ‘’Të dua’’. Lajmi është bërë shpejt viral duke ditur dhe popullaritetin e vajzës së ‘’Pipi De Oro’’.

osi

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura