Foto pikante/ Parlamentarët “paradë” në Kuvend, ja si e sfiduan njëri-tjetrin

SHPËRNDAJE

Sot u zhvillua seanca e radhës së Kuvend, ku është shoqëruar me debate të forta mes kryeparlamentarit Gramoz Ruçi, dhe deputetit të Partisë Demokratike Flamur Noka. Por përtej këtij fati dhe reagimeve dhe fjalimeve të mbajtura në sallë nga të pranishmit, ajo që ra në sy të publikut është dhe mënyra se si janë paraqitur (veshur) deputetët dhe deputetet në këtë seancë. Por përtej asaj që u pa gjet transmetimit live, syri i fotografit Agim Rama ka sjellë disa foto ndryshe të politikanëve të cilët shikohen përpara hyrjes së Kuvendit.

Eglantina Gjermeni me fëmijët e ulur pra Kuvendit.

Eglantina Gjermeni

Fatmir Xhafaj dhe Ditmir Bushati
Fatmir Xhafaj Ditmir Bushati

Jorida Tabaku dhe Edi Paloka

Jorida Tabaku, Edi Paloka

Lindita Nikolla dhe fëmijët para Kuvendit

Linda Nikolla

Luan Rama

Luan Rama

Basha me deputetët te foltorja e Kuvendit

Lulzim Basha me deputete

Basha me fëmijët para Kuvendit

Lulzim Basha

Mirela Kumbaro dhe Ditmir Bushati

Mirela Kumbaro ditmir Bushati

Sajmir Tahiri dhe fëmijët

Sajmir Tahiri

Sonila Qato Ogerta Manastirliu

Sonila Qato

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPartizani gjen më në fund fitoren, Skënderbeu triumfon ndaj Laçit
Artikulli tjetërShehu: Krimet e ISIS janë genocid, duhet të përballohen e ndëshkohen

S'KA KOMENTE

Comments are closed.