VIDEO/ Përfshihet nga flakët një ullishte në Elbasan, zjarri rrezikon disa shtylla të tensionit të mesëm

Apr 6, 2021 | 20:18
SHPËRNDAJE

Një zjarr masiv ka përfshirë një ullishte shekullore në Njësinë Administrative Papër, në fshatin Vidhas, në Elbasan.

“Panorama” mëson se ndërhyrja e zjarrfikësve është thuajse e pamundur për shkak të terrenit të vështirë të kësaj zone.

Paraprakisht dyshohet se nga flakët rrezikohen edhe disa shtylla të tensionit të mesëm.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.