FOTO/ Përflitet për një lidhje me Dokën, bukuroshja seksi nuk përmbahet. Pozon nudo dhe “çmend” ndjekësit

| 20:23
SHPËRNDAJE
 

Albi Doka dhe Françeska Jaçe prej kohësh flitet se janë në një lidhje së bashku, kjo për shkak se disa herë kanë postuar foto pranë njëri-tjetrit.

albi-doka-franceska-jace-marina-fara-2

Bukuroshja seksi ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot e publikuara në rrjete sociale.

Mirëpo këtë herë ka thyer rrjetin dhe ka pozuar si kurrë më parë. Modelja ka realizuar një set të ri fotografik dhe në foton e postuar në Instagram shihet tërësisht e zhveshur.

Franceska-Jace-5

Ajo ka mbuluar me duar pjesët intime, për t’i lënë pak vend imagjinatës.

“Pa make up”, ka shkruar Françeska krahas fotos, e cila ka marrë komente të shumta nga ndjekësit.

Franceska Jace (4)Franceska Jace (3)Franceska Jace (2)Franceska Jace (1)

franceska-jace-2-35m7s0xcscbk3st2woq7eofranceska jacefranceskajace-780x439franceska jace2franceska jace1

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.