Foto për mos t’u humbur, artistja gjermane tregon ndryshimin mes “Instagram”-it dhe realitetit

SHPËRNDAJE

Të gjithë personat që kanë rrjete sociale, mundohen që të publikojnë në profilet e tyre momentet më të bukura e të lumtura. Gjithashtu ata zgjedhin fotot ku kanë dalë më bukur dhe poza është perfekte.

insta19

Por lind pyetja, a janë vërtetë kaq të lumtur sa duken në fotografi? A po ia kalojnë vërtetë aq mirë sa duket në postimet e bëra në rrjetet sociale?

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/foto-per-mos-tu-humbur-artistja-gjermane-tregon-ndryshimin-mes-instagram-it-dhe-realitetit/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakEKSKLUZIVE/ Rrëfimi për herë të parë i ish-Kryeprokurorit të Enverit: Ju tregoj qelinë sekrete ku ju hidheshin prangat byroistëve brenda Komitetit Qendror
Artikulli tjetërZbardhet vendimi i KPK për Rovena Gashin: Milionat që nuk justifikoi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.