FOTO/ Pedro Augusto udhëheq Egnatian, partnerja magjike në “Instagram”

Apr 6, 2022 | 10:42
SHPËRNDAJE

Me 11 gola deri më tani në këtë sezon (9 në Superiore dhe 2 në Kupë), Pedro Augusto Kabral Karvajo po bën paraqitje mjaft të mira në radhët e Egnatias, duke i mbajtur gjallë shpresat e rrogozhinasve për qëndrimin në elitë.

VANESA VAGNER

Sulmuesi brazilian nuk ka ardhur vetëm në Shqipëri, pasi e ka shoqëruar edhe bashkëshortja e tij, Vanesa Vagner.

Kjo e fundit është shumë aktive në rrjetet sociale, teksa vetëm në “Instagram” regjistron rreth 80 mijë ndjekës. Bukuroshja braziliane po korr suksese si blogere, ndërsa duket një tip shumë sportiv.

277902015_549934043070316_3839088852819034887_n

Ndërkohë, përveç fotove dhe videove të shumta, në profilin e Vanesës nuk mungojnë as publikimet “hot”…

277908346_487622286420651_4835605397618177200_n

277780314_4747834585325151_8645292803122870113_n

277899472_699078391130285_6591536353899961483_n

277912240_1079871089536938_7635487705851859576_n

277757894_1359894144473881_8865193379777073824_n

277844541_521411766020832_235653969229879637_n

277610534_937460960270469_771174866131163919_n

277822484_2793735757600192_1877323789004446823_n

277912657_667130441036711_1020292641771797719_n

277822268_273729194957463_5532815715447753228_n

277822489_714569769907460_191319146275862703_n

277808864_701278184552024_6178041952339734959_n

277684128_1478013672725999_2068504313681972417_n

277757902_993539651556424_7421382003111108975_n

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura