FOTO/ Pas problemeve me shëndetin, Sterkaj rikthehet në Kuvend

SHPËRNDAJE

Pak muaj më parë pati një problem jo të lehtë shëndetësor. Madje, edhe vetë Kryeministri Rama bëri një status në “Facebook” për Paulin Sterkajn, deputetin socialist i cili tashmë ka disa mandate si deputet.

Por ai është rikthyer në punë, duket që është më mirë dhe kolegët e presin me dashuri.

Panorama Plus

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.