FOTO/ Oriola Marashi sfidon motin e keq, publikon fotot seksi

| 20:53
SHPËRNDAJE

Modelja Oriola Marashi është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku publikon shpesh foto e video provokuese.

E ndërsa vendi është “pushtuar” nga reshjet intensive të shiut, modelja ka sfiduar motin e keq, duke pozstuar foto “të nxehta” në profilin e saj në Instagram.

E veshur me një bikini transparent, të mbuluar me gurë të shndritshëm vetëm tek pjesët intime, duhet ta pranojnë që Oriola duket mjaft seksi.

oriola marashi1 oriola marashi

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.