FOTO/ Opinionistja e Big Brother VIP në gjendje jo të mirë shëndetësore, përfundon e shtruar në spital

Jan 21, 2022 | 20:58
SHPËRNDAJE

Opinionistja e këtij sezoni të Big Brother VIP Albania, Balina Bodinaku, ka përfunduar e shtruar në spital.

koveribalina

Lajmi është bërë publik nga vetë opinionistja, e cila ka shpërndarë një story në Instagram e shtrirë në shtratin e një spitali, duke marrë serum.

Krahas fotos së publikuar, ajo ka pyetur gjithashtu ndjekësit e saj, se a do jetë sonte në spektakël apo jo?

BALINA BODINAKU

Bodinaku, nuk ka dhënë detaje se çfarë e ka shkaktuar gjendjen e saj jo të mirë shëndetësore, apo nëse do të jetë ose jo prezente në “Prime-in” e sotëm.

Kujtojmë se sonte në nominim në BBVIP janë tre banorë të fortë si Einxhel, Donald dhe Beatrix.

BALLINA

© Panorama.al

Te lidhura