FOTO/ Nuk ndalen tërmetet në vend, ja ku u ndjenë lëkundjet sot

SHPËRNDAJE

Një tjetër termët është regjistruar ditën e sotme në vend, ku këtë herë është tronditur qyteti i Roskovecit.

Sipas IGJEUM, tërmeti ka pasur një magnituë 2.9 ballë të shkallës rihter, dhe nuk raportohen dëme.

Tërmeti që ra sot është në vazhdën e lëkundjeve që janë bërë të përditshme kohët e fundit, pasi dhe ditën e djeshme në këtë qytet ka pasur lëkundje të forta.

termet

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.