FOTO/ Nuk i tradhton skuadrat e zemrës, tifozja s*ksi e Çelsit mbështet edhe Rusinë

Apr 1, 2022 | 17:22
SHPËRNDAJE

Gjithmonë ka mbështetur Çelsin për shkak edhe të pronarit rus që ka pasur klubi londinez.

pjimage

Në javët e fundit, për shkak edhe të konfliktit mes Rusisë dhe Ukrainës, Maria Liman ka dalë hapur në mbështetje të ushtrisë ruse.

Fotot e saj me flamurin rus në formë zemre po bëjnë xhiron e rrjetit, teksa modelja po shijonte setin e mëparshëm fotografik që e shihte protagoniste me miell dhe pec.

 

 

1

8

6

00

98

123123

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura